Serveringsvagn art deco

Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco
Serveringsvagn art deco

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1930-tal, art deco, kromad stomme, hyllplan i glas, handtag i bakelit, höjd ca 70, 84x40 cm

Torkade gummihjul, slitage

447314

2017-03-14