Klubbat för:
2 800 SEK
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1930-tal, art deco, kromad stomme, hyllplan i glas, handtag i bakelit, höjd ca 70, 84x40 cm
Torkade gummihjul, slitage
447314
2017-03-14