Staffli 1900-talets första hälft
2017-03-14
447318
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STAFFLI, 1900-talets första hälft, höj- och sänkbart
PROVENIENS: Konstnärinnan Charlotta Kronmeiser
Bruksslitage