Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHARLOTTE GYLLENHAMMAR (född 1963): Nachsagen, signerad, daterad och numrerad på baksidan Charlotte Gyllenhammar 2004, 21/31, C-print monterad på glas 30x19 cm
Kantstött i n. h. hörnet
447330
2017-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här