Ebba Ramén oljemålning

Ebba Ramén oljemålning
Ebba Ramén oljemålning
Ebba Ramén oljemålning
Ebba Ramén oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EBBA RAMÉN (1910-1956): Motiv från söder, Stockholm, signerad E. Ramåen, olja påpannå, ca 54x43 cm

447335

2017-03-14