Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKRIN, trä samt mässing, 1900-talets första hälft, med handtag, svart bemålning, brickmärkt "E. S. Schutzmarke", ca 37x26 cm, höjd ca 11 cm, nyckel finns
Spricka, slitage
447342
2017-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här