Skrin trä

Skrin trä
Skrin trä
Skrin trä
Skrin trä

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, trä samt mässing, 1900-talets första hälft, med handtag, svart bemålning, brickmärkt "E. S. Schutzmarke", ca 37x26 cm, höjd ca 11 cm, nyckel finns

Spricka, slitage

447342

2017-03-14