Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
BRIO, 2 dlr., trä, 1900-talets mitt, i form av grävskopa samt lok, polykromt bemålade, etikettmärkta, längd ca 28-55 cm
Slitage, färgbortfall, smärre defekter
447356
2017-03-14