Brio samling träleksaker

Brio samling träleksaker
Brio samling träleksaker
Brio samling träleksaker
Brio samling träleksaker
Brio samling träleksaker
Brio samling träleksaker
Brio samling träleksaker
Brio samling träleksaker
Brio samling träleksaker
Brio samling träleksaker

Klubbat för:

600 SEK

1 000 SEK

BRIO, 2 dlr., trä, 1900-talets mitt, i form av grävskopa samt lok, polykromt bemålade, etikettmärkta, längd ca 28-55 cm

Slitage, färgbortfall, smärre defekter

447356

2017-03-14