Stig Slas Claesson litografi

Stig Slas Claesson litografi
Stig Slas Claesson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv frän Söder, Stockholm, signerad Stig Claesson 76, HC XIV, litografi , ca

447362

2017-03-14