Matsalsgrupp barockstil
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSGRUPP, 1900-talets försdta hälft, barockstil, bestående av matbord , 1 par karmstolar, 6 st stolar, ek, skuren dekor, stoppad sits och rygg, klädsel i skinn, bordets mått höjd ca 78, 173x80, sitthöjd 46-49cm, 2 iläggsskivor á 40 cm i björk medföljer
Skadad klädsel, skador
447368
2017-03-14