Matsalsgrupp barockstil

Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil
Matsalsgrupp barockstil

Klubbat för:

7 600 SEK

4 000 SEK

MATSALSGRUPP, 1900-talets försdta hälft, barockstil, bestående av matbord , 1 par karmstolar, 6 st stolar, ek, skuren dekor, stoppad sits och rygg, klädsel i skinn, bordets mått höjd ca 78, 173x80, sitthöjd 46-49cm, 2 iläggsskivor á 40 cm i björk medföljer

Skadad klädsel, skador

447368

2017-03-14