Hjalmar Strååt

Hjalmar Strååt
Hjalmar Strååt
Hjalmar Strååt
Hjalmar Strååt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HJALMAR STRÅÅT (1885-1971), Motiv från Gamla stan, olja på pannå, signerad Hj Strååt, ca 37x27 cm

447373

2017-03-16