Karmstol 1900-talets mitt
2017-03-16
447382
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARMSTOL, 1900-talets mitt, underrede i förkromat stål, armlän med stöd i rödbetsat trä, stoppad sits samt rygg i svart läder, höjd 80, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage