Oidentifierad konstnär efter Corot oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), efter Corot: Landskap, bär signatur Corot, olja på duk, ca 51x66 cm

Renoverad, retuscher

447465

2017-03-14