Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROSENGRENS, arkivskåp, lackerad plåt, 1900-tal, arkivlådor, plåtbeslag, skyltmärkt, höjd 134, längd 38, djup 70 cm, nyckel finns
Ytslitage, repor
447534
2017-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här