Erling Ärlingsson
2017-03-20
447548
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): "Höst vid Fryken", monogramsignerad EÄ, olja på pannå, ca 47x53 cm