Torbjörn Zetterholm träsnitt
2017-03-20
447553
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TORBJÖRN ZETTERHOLM (född 1921): "Väddklint", signerad och daterad Torbjörn Z 1953, träsnitt, 13/25, 64x48 cm
Veck