Holger Fischer oljemålning

Holger Fischer oljemålning
Holger Fischer oljemålning
Holger Fischer oljemålning
Holger Fischer oljemålning
Holger Fischer oljemålning
Holger Fischer oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOLGER FISCHER (1900-tal): Stilleben med pioner, signerad Holger Fischer, olja på duk, ca 48x37 cm

447557

2017-03-20