Taklampor koppar och glas

Taklampor koppar och glas
Taklampor koppar och glas
Taklampor koppar och glas
Taklampor koppar och glas

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampor, 2+1 st, 1950/60-tal, stomme i koppar med kupa i glas, diameter ca ca 22 cm

Minimala kantnagg, senare skärmar, avklippt sladd

447560

2017-03-14