Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampor, 2+1 st, 1950/60-tal, stomme i koppar med kupa i glas, diameter ca ca 22 cm
Minimala kantnagg, senare skärmar, avklippt sladd
447560
2017-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här