Ljusstkar sengustaviansk

Ljusstkar sengustaviansk
Ljusstkar sengustaviansk
Ljusstkar sengustaviansk
Ljusstkar sengustaviansk
Ljusstkar sengustaviansk
Ljusstkar sengustaviansk
Ljusstkar sengustaviansk
Ljusstkar sengustaviansk
Ljusstkar sengustaviansk
Ljusstkar sengustaviansk

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, marmor, förgylld mässing, ljuspipa uppbärandes av putto, höjd 27 cm

Mindre nagg, slitage

447588

2017-03-14