Edward Hald Orrefors Graal 2 st
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EDWARD HALD, ORREFORS, vas, skål, slipgraal, signerade Edward Hald resp E Hald, Orrefors Sweden, vasen märkt Graal S313, höjd 29 cm, skålen märkt S278 L, höjd 7,5 cm, diameter 15 cm
Beläggning, repor
447596
2017-03-15