Edward Hald Orrefors Graal 2 st

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EDWARD HALD, ORREFORS, vas, skål, slipgraal, signerade Edward Hald resp E Hald, Orrefors Sweden, vasen märkt Graal S313, höjd 29 cm, skålen märkt S278 L, höjd 7,5 cm, diameter 15 cm

Beläggning, repor

447596

2017-03-15