Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1800-talets mitt, mässing delvis svartpatinerade, sockel i svart sten, sjup, handskar och sköld, ljuspipa i form av hjälm, höjd ca 30 cm
Slitage
447614
2017-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här