Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1800-talets mitt, mässing delvis svartpatinerade, sockel i svart sten, sjup, handskar och sköld, ljuspipa i form av hjälm, höjd ca 30 cm

Slitage

447614

2017-03-14