Matsalsgrupp i gustaviansk stil
2017-03-15
447620
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MATSALSGRUPP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av skåp, matbord med 4 iläggsskivor (48 cm/st), 16 stolar, bordets höjd 74, diameter 135 cm
skador, stödribbor saknas