Alexander Vasilenko

Alexander Vasilenko
Alexander Vasilenko

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDER VASILENKO (född 1965): "Pollock", signerad och numrerad Vasilenko, färgserigrafi, 178/240, ca 70x50 cm

Oramad

447630

2017-03-19