Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MARCEL MOULY (Frankrike 1918-2008): Exteriör, signerad och daterad M. Mouly -53, svartkrita på papper, 48x62,5 cm
447633
2017-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här