Marcel Mouly svartkrita på papper

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARCEL MOULY (Frankrike 1918-2008): Exteriör, signerad och daterad M. Mouly -53, svartkrita på papper, 48x62,5 cm

447633

2017-03-14