Anders Zorn, "Mot strömmen"
Vollendet
2017-03-14
447635
| Höchstes Gebot | 7 400 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920), "Mot strömmen", signerad Zorn samt signerad och daterad 1919 i trycket, etsning, 11,3 x 16,4 cm.
Ej examinerad ur ram.