Anders Zorn, "Mot strömmen"

Anders Zorn,
Anders Zorn,

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920), "Mot strömmen", signerad Zorn samt signerad och daterad 1919 i trycket, etsning, 11,3 x 16,4 cm.

Ej examinerad ur ram.

447635

2017-03-14