William Pitt

William Pitt
William Pitt
William Pitt
William Pitt
William Pitt
William Pitt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILLIAM PITT (England, act.1853-1890): Motiv från Devon, monogramsignerad och daterad 1863, även signerad och betitlad på baksidan, olja på duk,
ca 31x51 cm

Krackeleringar

447638

2017-03-15