Greppert & Kelch personbil

Greppert & Kelch personbil
Greppert & Kelch personbil
Greppert & Kelch personbil
Greppert & Kelch personbil
Greppert & Kelch personbil
Greppert & Kelch personbil
Greppert & Kelch personbil
Greppert & Kelch personbil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GREPPERT & KELCH PERSONBIL, 1920-30-tal, öppen personbil med förare, litograferad plåt, hjul helt i plåt, försedd med spiralfjäderverk, längd ca 16 cm

Lackskador (rost) föraren lös

447641

2017-03-14