Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR ASPLUND, "GA1", stol, 1900-talets andra hälft, Källemo, ursprungligen formgiven 1931, kromad stomme, stoppad sits och rygg i rött skinn, sitthöjd ca 48, höjd 77 cm
slitage
447659
2017-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här