Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGTELEFON, 1900-talets början, fodral i trä, , delvis förnicklad lur märkt "K. Telegrafverkets Verkstad Nynäshamn", höjd ca 58 cm
Slitage, ej funktionstestad
447660
2017-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här