James Burrell

James Burrell
James Burrell
James Burrell
James Burrell
James Burrell
James Burrell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAMES BURELL SMITH (1822-1897): Flodlandskap, olja på duk, signerad JB Smith, ca 38x51 cm

Smärre ytskador, troligen dubblerad

447674

2017-03-15