Carl Peter Hallberg oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL PETER HALLBERG (1809-1879): Forslandskap med samtalande män, monogramsignerad CH och daterad 75, olja på duk, 42 x 59 cm

447676

2017-03-15