Kanna design Sylvia Stave för CG Hallberg

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANNA, nysilver, Sylvia Stave för CG Hallberg, 1930-tal, formgiven 1933, stämplad CGH ALP, höjd ca 18 cm

Smärre repor, minimal buckla

447707

2017-03-15