Juho Suni abstrakt

Juho Suni abstrakt
Juho Suni abstrakt
Juho Suni abstrakt
Juho Suni abstrakt
Juho Suni abstrakt
Juho Suni abstrakt

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JUHO SUNI (1921-1992): Stilleben med glas och Picasso blad, signerad samt daterad -49, olja på duk, 28x55 cm

Smärre krackelyr och minimala färgbortfall

447708

2017-03-15