Skulptur Peter Mandl

Skulptur Peter Mandl
Skulptur Peter Mandl
Skulptur Peter Mandl
Skulptur Peter Mandl
Skulptur Peter Mandl
Skulptur Peter Mandl
Skulptur Peter Mandl
Skulptur Peter Mandl
Skulptur Peter Mandl
Skulptur Peter Mandl

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETER MANDL (Tjeckien/Sverige, född 1947): Stilierad mansfigur, signerad Mandl, 1/6, daterad -87, brons, höjd ca 23 cm

447710

2017-03-15