Mat-/konferensbord Tense, Italien

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MAT-/KONFERENSBORD, modell Tense, vit komposit och vitlackerad aluminium, design P & M Cazzaniga för MDF Italia, höjd ca 73, 240,5 x 90,5 cm

Bruksslitage, repor, märken

447719

2017-03-15