Öronlappsfåtöljer grön plysch

Öronlappsfåtöljer grön plysch
Öronlappsfåtöljer grön plysch
Öronlappsfåtöljer grön plysch
Öronlappsfåtöljer grön plysch
Öronlappsfåtöljer grön plysch
Öronlappsfåtöljer grön plysch
Öronlappsfåtöljer grön plysch
Öronlappsfåtöljer grön plysch
Öronlappsfåtöljer grön plysch
Öronlappsfåtöljer grön plysch

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, klädsel i grön plysch, svängda främre ben, höjd ca 97, sitthöjd 39 cm
PROVENIENS: Öråkers Herrgård

Bruksslitage, klädsel med skador o fläckar

447736

2017-03-15