Snedklaffsekretär sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag, fothylsor och listverk i mässing, höjd ca 106, 80x45 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs Slott

Nyckel saknas, lösa beslag medföljer, ytskador

447737

2017-03-15