Snedklaffsekretär sengustaviansk stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag, fothylsor och listverk i mässing, höjd ca 106, 80x45 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs Slott
Nyckel saknas, lösa beslag medföljer, ytskador
447737
2017-03-15