Matbord senempire

Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire
Matbord senempire

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, 1800-talets mitt, senempire, fanérad i mahogny, skulpterad pelarfot, sarg med dekor av pärlbård, med stödben, höjd 74, diameter 150 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs Slott

Bordsskiva med repa, ytskador, iläggsskivor saknas

447738

2017-03-15