Arkivskåp jalusi

Arkivskåp jalusi
Arkivskåp jalusi
Arkivskåp jalusi
Arkivskåp jalusi
Arkivskåp jalusi
Arkivskåp jalusi
Arkivskåp jalusi
Arkivskåp jalusi
Arkivskåp jalusi
Arkivskåp jalusi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARKIVSKÅP, ek, 1960-tal, med horisontell jalusidörr, inredning med hyllor, rak benställning, höjd ca 75, 116x42 cm

Visst slitage

447742

2017-03-15