Bror Marklund skulptur

Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur
Bror Marklund skulptur

Klubbat för:

6 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

BROR MARKLUND (1907-1977): "Gestalt i storm", signerad, daterad och numrerad BM -63, 14/100, patinerad brons, höjd 18, längd 22 cm

Zustandsbeschreibung

447756

2017-03-16