Klubbat för:
6 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
BROR MARKLUND (1907-1977): "Gestalt i storm", signerad, daterad och numrerad BM -63, 14/100, patinerad brons, höjd 18, längd 22 cm
Zustandsbeschreibung
447756
2017-03-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner