Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
SKULPTUR, brons, Kina, 1900-tal, revolutionskonst, föreställande Mao Zedong, postamentet med inskription samt stämpel, daterad 1976, höjd ca 27 cm
447769
2017-03-20