Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GÖRAN MALMVALL, karmstolar, 2 st., stolar, 2 st., 1900-talets mitt, Svensk fur, sportstugemöbler, sitthöjd ca 44 cm
Torrsprickor, slitage, några ben aningen lösa
447796
2017-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här