Stolar Göran Malmvall Svensk Fur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN MALMVALL, karmstolar, 2 st., stolar, 2 st., 1900-talets mitt, Svensk fur, sportstugemöbler, sitthöjd ca 44 cm

Torrsprickor, slitage, några ben aningen lösa

447796

2017-03-20