Rolf Adlercreutz Magnus och Brasse
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLF ADLERCREUTZ (född 1945), "Magnus, Brasse och Lasse (Hallström)", Humlegården, Stockholm 1971, fotografi, archival pigment print på bomullspapper, printad 2016, fotografi stämplad, numrerad samt signerad a tergo, ca 40x50 cm
447810
2017-03-15