Henrik Allert färglitografi

Henrik Allert färglitografi
Henrik Allert färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRIK ALLERT (född 1937): Figurkomposition, signerad Henrik Allert, 29/30, färglitografi, bladstorlek, ca 79x56 cm

447820

2017-03-16