Henrik Allert färgetsning
Vollendet
2017-03-16
447821
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
HENRIK ALLERT (född 1937): Figurkomposition, signerad Henrik Allert, 19/90, färgetsning, 34x32 cm