Curt Asker objekt och färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CURT ASKER (född 1930): Objekt, färglitografi signerad Curt Asker, färglitografi signerad 84/190, objekt längd 83 cm, färglitografin 76,5x57 cm

447824

2017-03-15