Marcus Eek olja

Marcus Eek olja
Marcus Eek olja
Marcus Eek olja
Marcus Eek olja
Marcus Eek olja
Marcus Eek olja

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MARCUS EEK (född 1968): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Marcus Eek 2004, olja på duk, 190x210 cm
Proveniens: Arnstedt & Kullgren galleri i Östra Karup, Båstad

447839

2017-03-16