Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934): Fredmans Epistel N:o 3, signerad Peter Dahl, pt, färglitografi, 59x43 cm, "Til en och hvar af Systrarna, men enkannerligen til Ulla Winblad"

Oramad

447840

2017-03-17