Gerd Lillan Michelin - Lucia

Gerd Lillan Michelin - Lucia
Gerd Lillan Michelin - Lucia
Gerd Lillan Michelin - Lucia
Gerd Lillan Michelin - Lucia
Gerd Lillan Michelin - Lucia
Gerd Lillan Michelin - Lucia

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GERD LILLAN MICHELIN (född 1947): Lucia och den vita hästen, signerad Lillan Michelin, olja på duk, 100x80 cm

447846

2017-03-19